Atliekų mažinimo savaitė

Info

WHAT will be done

Description:

Visą savaitę vyks aplinkosauginiai renginiai, darželio bendruomenė, vaikai ir jų tėveliai gamins kūrybinius darbelius iš plastiko ir popieriaus atliekų.
1. Europos atliekų mažinimo savaitės atidarymas lopšelio-darželio grupėse –
,,Rūšiuotukė Tukė” skelbia atliekų mažinimo savaitės atidarymą ir kviečia visus rūšiuoti buitines atliekas bei gaminti kūrybinius darbelius.
2. Edukacinė veikla ,,Mes rūšiuojam”- vaikai žais žaidimus, mokysis teisingai rūšiuoti antrines žaliavas,lankstant mažinti pakuotes, sužinos, kurias antrines žaliavas galima mesti į konteinerius, o kurias negalima.Tvarkys buitinių atliekų konteinerius vaikų darželio laiptinėse.
3. Aplinkosauginė akcija ,,Kamštelių vajus” – ,,Rūšiuotukė Tukė” paskelbs akcijos atidarymą ir kvies visą darželio bendruomenę rinkti spalvotus kamštelius nuo plastiko butelių, panaudojant juos kūrybinėje veikloje.
4. Aplinkosauginė edukacinė išvyka ,,Kad mūsų miestas būtų švarus.”- vaikai rinks šiukšles gatvėje, mokysis jas teisingai rūšiuoti ir išmesti į stiklo, popieriaus ir plastiko konteinerius.
5. Edukacinių filmukų apie atliekų rūšiavimą bei mažinimą peržiūra ir aptarimas – vaikai peržiūrės ir aptars edukacinius filmukus, pakartos, kaip reikia rūšiuoti antrines žaliavas.
6. Aplinkosauginė kūrybinių darbų paroda iš antrinių žaliavų ,,Kita forma”- viso darželio bendruomenė aplankys kūrybinių darbų parodą.

Location

WHERE it will take place

Country:

Lithuania

Address:

Radviliškis
Brazausko
1
82152

Action Developer

WHO will run the show

Entity:

Radviliškio lopšelis-darželis ,,Žvaigždutė"
# Educational Establishment

How can you get in contact:

http://www.ldzvaigzdute.lt/

• WHEN

will it happen?

Dates of the proposed action:

20/11/2017, 21/11/2017, 22/11/2017, 23/11/2017, 24/11/2017

• WHY

join hands and minds to prevent waste?

Check out other actions that will cover these themes:

Clean-up actionsReuse and preparing for reuseWaste sorting and recycling

Help the world,
share this action!

Related actions